wtorek, 19 lutego 2019r.
   
Czcionka

Szkoła w Strzelcach Szkołą z Klasą!

W ubiegłym roku szkolnym Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Strzelcach przystąpiła do ogólnopolskiego programu Szkoła z Klasą, którego koncepcja oparta jest na metodzie design thinking.

Uczestnictwo w programie polegało na zaplanowaniu i wprowadzaniu zmian odpowiadających na potrzeby całej społeczności szkolnej. W zeszłorocznej edycji, przebiegającej pod hasłem Wespół w zespół, nauczyciele, uczniowie i rodzice pracowali  nad obszarem „Pasja do nauki”.  Zaczynając od budowania zespołu, przez badanie potrzeb i oczekiwań szkolnej społeczności w dwóch przestrzeniach: fizyczno-architektonicznej i wirtualno-technologicznej, po tworzenie nowych rozwiązań, ich bieżące sprawdzanie oraz udoskonalanie, udało się osiągnąć wiele sukcesów. Szkoła wzbogaciła swoją bazę, powstały nowe formy zajęć pozalekcyjnych, a uczniowie mogli poszczycić się dyplomami laureatów w różnorodnych konkursach.

Całoroczna praca, tj. podejmowane zadania, działania i przedsięwzięcia uhonorowane zostały certyfikatem, który szkoła odebrała w ostatnim tygodniu sierpnia.

Szkolnym koordynatorem programu była Pani Joanna Kubicka. Gratulujemy koordynatorowi, wszystkim nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły oraz uczniom  kolejnego, prestiżowego, sukcesu.

 

WYSZUKIWARKA

Banery
STRATEGIA GMINY MARCINOWICE


Gmina Marcinowice