poniedziałek, 21 stycznia 2019r.
   
Czcionka

Zmiana kierownictwa w marcinowickiej policji

Podczas XLIV Sesji Rady Gminy Marcinowice oficjalnie pożegnano i złożono podziękowania dotychczasowemu kierownikowi Posterunku Policji w Marcinowicach asp. sztab. Janowi Piskorowi za wieloletnią służbę i udaną współpracę.

 

 

Wójt Gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski wraz z przewodniczącą Rady Gminy Marcinowice Bożeną Lemą podziękowali kierownikowi asp. sztab. Janowi Piskorowi za 12 lat służby na Posterunku Policji w Marcinowicach. W marcinowickiej policji przepracował 4 lata, jako dochodzeniowiec, i 8 lat, jako kierownik. W tym roku kończy 27 lat swojej służby.  Przeniesiony został do świdnickiej policji rozkazem Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy na stanowisko specjalisty do spraw wykroczeń.

Nowym kierownikiem Posterunku Policji w Marcinowicach od dnia 1 kwietnia br. z rozkazu Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy, został asp. sztab. Remigiusz Strzelczyk. W policji  służbę pełni już 20 lat, z czego 3 lata w prewencji Policji w Świdnicy, 10 lat jako dzielnicowy na terenie gminy wiejskiej Świdnica oraz kolejne 7 lat w Wydziale Prewencji na stanowisku do spraw organizacji służby.

WYSZUKIWARKA

Banery
STRATEGIA GMINY MARCINOWICE


Gmina Marcinowice