wtorek, 22 stycznia 2019r.
   
Czcionka

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 20 października 2017 r. odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Była to okazja do złożenia podziękowań i życzeń wszystkim pracownikom placówek oświatowych z terenu gminy Marcinowice.

- Serdecznie dziękuję Państwu za  Waszą pełną poświęcenia pracę i ogromny wkład w kształtowanie umysłów i serc naszych dzieci. Jestem bardzo dumny z Waszych osiągnięć. Życzę dużo zdrowia i docenienia Waszego trudu. - takimi słowami zwrócił się do pracowników szkół gminy Marcinowice wójt Władysław Gołębiowski.

Uroczysta gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej była odpowiednią okazją do złożenia podziękowań wieloletniemu Dyrektorowi Zespołu Szkół w Marcinowicach Panu Kazimierzowi Misiowi, który od
1 września br. jest na emeryturze. Wójt gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski wręczył z tej okazji Panu Dyrektorowi dyplom oraz szczególny dowód uznania, jakim jest Puchar Wójta.

Podczas uroczystości wójt wraz z dyrektorami szkół: Panią Beatą Golczewską, Panią Joanną Mazanką
i Panią Joanną Radzikowską wręczyli wyróżniającym się pracownikom szkół nagrody i listy gratulacyjne.

W uroczystości ponadto wzięli udział: Proboszcz Parafii Rzymsko-Katolickiej w Śmiałowicach – Ks. Marian Lewandowski, Proboszcz Parafii Rzymsko-Katolickiej w Strzelcach – Ks. Marcin Czchowski, Przewodnicząca Rady Gminy Marcinowice – Pani Bożena Lema, Sekretarz Gminy Marcinowice – Pani Alicja Synowska, Skarbnik Gminy Marcinowice – Pani Anna Czernicka, Pani Honorata Błońska z Referatu Spraw Organizacyjnych, Obywatelskich i Oświaty Urzędu Gminy Marcinowice oraz Pan Dawid Sobczyk – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Marcinowicach.

WYSZUKIWARKA

Banery
STRATEGIA GMINY MARCINOWICE


Gmina Marcinowice